середа, 27 червня 2018 р.

Конкурс розробок «Вчительська десятка»

Мета конкурсу:Створення всеукраїнської бази найкращих розробок уроків, безкоштовний доступ до матеріалів якої буде мати кожен зареєстрований на сайті вчитель.

Тривалість конкурсу: з 26.06 по 31.07
Учасники, які дотрималися всіх умов конкурсу, отримують:
  1. Безкоштовне свідоцтво учасника будь-якого вебінару з представлених на нашому сайті.
  2. Електронний диплом учасника Конкурсу (по завершенні).
  3. Офіційний сертифікат (за кожну додану розробку).
  4. Запрошення стати лектором вебінарів (за вибором редакції), які на сайті «На Урок» відвідують тисячі слухачів.
 Десять учителів  отримають 
 Десять планшетів  із діагоналлю 
 Десять дюймів  за 
 Десять доданих  розробок 
Серед учасників конкурсу буде розіграно 10 планшетів ImPAD P101 від партнера конкурсу компанії Impression Electronics.
Переможці будуть обрані випадково за допомогою сервісу random.org у прямому ефірі 3-го серпня.

Аби взяти участь у Конкурсі, необхідно дотриматись простих умов:
— Учасникам необхідно зареєструватися на сайті та додати щонайменше 10 авторських розробок до розділу бібліотека згідно з умовами публікації з 26 червня по 31 липня 2018 року.
— Усі розробки проходять модераційну перевірку щодо відсутності плагіату та відповідності темі.
— До уваги не беруться розробки, представлені на інших сайтах, окрім власного чи шкільного.
Увага! За вчителем зберігається авторське право на розробки.
Для чого вам це потрібно?★ Безкоштовна публікація авторських розробок на найбільшому в Україні фаховому інтернет-ресурсі.
★ Поповнення власного портфоліо сертифікатом про публікацію.
★ Шанс отримати заохочувальні та цінні подарунки від освітнього проекту «На Урок» та партнерів.
★ Можливість запропонувати колегам власні розробки і допомогти більш плідно організувати навчальний процес.
 Популяризувати авторські розробки на Всеукраїнському рівні.
Організатори конкурсу
       

вівторок, 26 червня 2018 р.

Проект «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!»




В рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!» оголошується набір на участь у тренінгу для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали в наслідок збройного конфлікту на сході.
Метою тренінгу є надати учасникам передові знання та практичні навички з психологічної підтримки, відновлення та повернення до мирного цивільного життя постраждалих осіб, їх подальшої інтеграції у громади.
Освiтнiй компонент тренiнгу розроблений та буде впроваджуватись за стандартами MHPSS.
Тренінг буде проходити з 13 по 15 липня 2018 року включно у місті Вінниця.
Участь у тренінгу безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків (за наявності оригіналів в обидві сторони).
Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/forms/AszsBdgQyaSgfPN52 до 4 липня 2018 року. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 7 липня 2018 на електронну адресу кандидата.
За додатковими питаннями та коментарями будь ласка звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі за електронною адресою runy.coordinator@gmail.com.


Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Іноземних Справ Німеччини.

Онлайн курс «Вступ до критичного мислення»

Нам часто нав'язують брехливі концепції, вводять в оману тільки тому, що ми самі дозволяємо це робити. Саме сьогодні навички критичного мислення актуальні як ніколи!
Онлайн курс «Вступ до критичного мислення» знаходиться у вільному доступі та відкритий для кожного. Долучайтеся!

Курс від Prometheus "Основи лобіювання"


U-Report збирає думки молоді, а що далі?
А далі їх потрібно лобіювати. Що ж це таке і як це робиться?
Ми знайшли для вас курс від Prometheus - Основи лобіювання.

Дізнайтеся про сучасні інструменти впливу та стратегії взаємодії з органами влади для досягнення ваших цілей.
Реєстрація - https://goo.gl/pL93pq
Розвивайтемь разом з нами і ми чекаємо ваших відгуків 😉

У КРИВОМУ РОЗІ З'ЯВИЛИСЬ ПРОМОВИСТІ ПЛАКАТИ ІЗ ФОТО МОЛОДИХ ДІВЧАТ



У Кривому Розі з'явились сітілайти із фотографіями дівчат, які закликають не мовчати про домашнє насилля

Нагадаємо, торік восени відбувся спільного проекту Управління патрульної поліції Кривого Рогу та благодійної організації БО "Шанс". Тоді фотограф зробив світлини, найбільш виразних моделей нагородили Подяками. Були розроблені макети сітілайтів, і через півроку вони з'явились на вулицях міста.

Якщо Ви стали жертвою домашнього насилля, звертайтеся за номерами мобільної бригади у Кривому Розі 063-338-38-72 або 099-366-63-44. Анонімно.

неділя, 24 червня 2018 р.

#хороБРА




Компания Avon запустила благотворительную акцию против рака молочной железы
Косметическая компания Avon  призывает украинок быть храбрыми и пройти ежегодную проверку у маммолога.
На протяжении жизни каждая седьмая украинка столкивается с проблемой раком молочной железы. К сожалению, это самое распространенное онкологическое заболевание среди женщин в Украине. Именно поэтому уже 17 лет Avon ведет благотворительную программу «Вместе против рака молочной железы».
Согласно данным Института рака в ходе первого осмотра у примерно четверти женщин обнаруживаются метастатические стадии болезни, лечить которые чрезвычайно сложно. Исправить ситуацию поможет раннее выявление заболевания – на 1 стадии рак груди излечивается у 95% женщин. Но решиться идти к врачу бывает непросто, ведь внутри живет страх услышать плохие новости. Особенно, если у женщины уже есть неутешительные подозрения. В результате, к врачам обращаются слишком поздно.
Avon в сотрудничестве с украинским брендом женского белья Anabel Arto начал кампанию #хороБРА, чтобы ещё раз напомнить женщинам о важности ежегодного обследования у маммолога и передать им частичку храбрости для осуществления этого шага.
Швеи Anabel Arto, которые создают бра – самый близкий к груди предмет, преодолели свой страх и прошли ультразвуковую диагностику молочных желез. Теперь они передают частичку храбрости женщинам, которые будут носить эти бра, через специальную коллекцию женского белья #хороБРА. Каждое бра из коллекции дополнено личной запиской от швеи, которая призывает женщину принять эстафету, пройти проверку и передать эстафету женщине, которая ей не безразлична.

10% от продажи коллекции будут направлены в благотворительный фонд «Здоровье женщины и планирования семья» для покупки маммографа.

Партнер компании, киевский медицинский центр Verum, стимулирует женщин совершить смелый шаг прямо сейчас, предоставляя 50% скидку на прохождение проверки с каждой покупкой бра в Киеве.
«Истинно красивая женщина заботится о своем здоровье, поэтому уже 17 лет мы напоминаем каждой о важности ежегодной диагностики у маммолога. Мы знаем, что иногда сложно решиться на визит к врачу, именно поэтому мы запускаем эстафету поддержки от женщины к женщине. Храбрость – это не врожденное. Это приобретенное, наработанное, позаимствованное, подаренное. Это сила, которой можно делиться, на которую можно вдохновлять, к которой необходимо побуждать», – отметила генеральный директор Avon Украина и Грузия, Елизавета Коробченко.

субота, 23 червня 2018 р.

ПОРАДИ ДИТЯЧОГО ПСИХОЛОГА СВІТЛАНИ РОЙЗ


Вік молодших школярів – вік загостреної чутливості. Перехід від дитсадкового милування, відчуття своєї унікальності до шкільної відповідальності та критики – складний для багатьох дітей. 
Перший клас школи, як мінімум, є адаптаційним, перехідним на фізіологічному, емоційному, інтелектуальному та соціальному рівнях розвитку дитини. Під час будь-якого адаптаційного процесу для дитини важливим є ресурс, підтримка і авторитет «ведення», адже дитина дуже чутлива та уважна до того, хто стає для неї опорою. 
Перший Учитель є шкільним «психологічним коконом», який може допомогти зміцнити, проявитися і розкритися потенціалу дитини. Важливо,  щоб перший учитель давав приклад авторитетності (поваги, усвідомлення свого місця, емоційної компетентності та зрілості), а не авторитарності (тиску, емоційної оцінки та нав`язування правил).
Я часто на семінарах нагадую легенду про Мікеланджело і його дивовижну скульптуру Давида: на околицях Флоренції знайшли брилу мармуру, її пропонували різним скульпторам, але вони відмовлялись брати її до роботи, бо на брилі була тріщина. Тільки Мікеланджело взявся за неї. І власне з неї з`явився Давид. Коли скульптора запитали, як йому вдалося створити такий шедевр, він відповів: «Я відсік усе зайве».
У кожному з нас, у кожній нашій дитині є всередині цей «досконалий потенціал». Він часто ховається ЗА тим, що ми вважаємо «зайвим». Власне на цьому потенціалі  важливо робити акцент у розвитку і вихованні. Коли ми дивимося на людину будь-якого віку, часто звертаємо увагу саме на його «розколини», «шерехатість», «вибоїни», забуваючи про те, що за всіма цими прошарками знаходиться його істинний вищий потенціал. Можливо, наша задача – батьків, учителів, психологів – допомогти дитині зберегти контакт з його потенціалом і допомогти зняти ті прошарки, які вже  з`явилися – оцінки, переконання тощо, які від нього відділяють. 
Коли ми робимо акцент на помилках – акцентуємо увагу на цих «розколинах». Коли ми звертаємо увагу на успіхи, на реальні досягнення, на те, що в дитині або в дорослій людині є цілісним – ми зміцнюємо контакт з потенціалом.

ЧОМУ ВАЖЛИВО ОБЕРЕЖНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЧЕРВОНУ РУЧКУ (ЯК І БУДЬ-ЯКИЙ ЖОРСТКИЙ ВИЯВ КРИТИКИ)?

  • Зошит, малюнок, будь-який авторський витвір – це продовження внутрішньої території, внутрішнього простору дитини. Тому те, що туди привноситься «ззовні» (правки, пов’язані з діями або оцінка старанності), часто сприймається не логічно, а емоційно, іноді як вторгнення на внутрішню територію – і переноситься на самовідчуття, на ставлення до себе самого.
  • У дітей розвивається схильність до так званої «шкільної тривожності» – страху зробити будь-яку помилку. Чим більше вчитель, батьки, сама дитина фіксуються на помилках (а не на тому, що важливо закріпити у знаннях або на тому, що вже в неї виходить), тим більшим стає страх припуститись нової помилки. У такі моменти відключається неокортекс дитини й активується рептильна частина мозку, відповідальна за реакцію на стрес (її називають «бій-біжи-замри»), – а не за сприймання нової інформації. Будь-який розвиток відбувається тільки за умови відчуття безпеки і спокою.
  • Дитині важливо отримувати досвід, тому помилятися – МОЖНА! Ці знання сприяють розвитку особистості та розширенню меж її потенціалу. Залежно від психотипу діти по-різному поводяться: одна дитина може боятися припуститись помилки – і це призведе до невротичної напруги; інша з часом, щоб уникнути надмірної напруги, – припинить звертати увагу на помилки.
  • Те, на що звертається більше уваги, активніше проявляється і несвідомо використовується. Часто діти несвідомо починають привертати до себе увагу саме «неуспішністю».
  • Кожній дитині (і дорослому) під час засвоєння нового важливо мати опору, ресурс, від якого можна відштовхуватися. Ця опора – успіх, дещо вже засвоєне, те, що вже виходить.
  • Червоний колір сприймається як сигнал світлофору «СТОП», як обмеження і вияв авторитарності. Дитині часто складно перейти до нової дії після того, як вона побачить у зошиті червоне обмеження – оцінку. Продуктивніше використовувати два кольори ручки – червоний і зелений. Зеленим підкреслювати або виділяти те, що зроблено ідеально, червоним те, на що треба звернути увагу. Важливо, щоб зелених позначок було приблизно вдвічі більше, ніж червоних.
Діти дуже адаптивні, вони звикають до будь-якої запропонованої системи. Багато поколінь школярів виросло і стало професіоналами. Питання в тому, наскільки вони залишились у контакті зі своїм потенціалом, наскільки радісними і підтримуючими залишились їхні шкільні спогади. Шкільний час – це велика частина життя дитини, наскільки високою є її самооцінка, наскільки вона сприймає себе успішною та щасливою.

ДІТИ 6-9 РОКІВ (НАСПРАВДІ, ДІТИ БУДЬ-ЯКОГО ВІКУ, АЛЕ ДІТИ ЦІЄЇ ВІКОВОЇ КАТЕГОРІЇ – ОСОБЛИВО) МАЮТЬ ПОТРЕБУ (ОКРІМ БАЗОВИХ – БЕЗПЕКИ, ЛЮБОВІ, РОЗВИТКУ):

  • У відчутті належності до сім`ї, класу, групи. На питання, які турбують дитину, важливо відповідати, ініціативу – підтримувати, успіхи і починання заохочувати.
  • У підтримці, бо коли не отримують схвалення або стикаються з поразкою, часто відступають. Всілякі схвалення підтримують самооцінку, стають платформою для подальшого зростання. Але важливо, щоб ми звертали увагу на реальні досягнення, робили акцент на тому, що дитина сама доклала зусиль та отримала задоволення від процесу – і саме тому результат вийшов чудовий. Важливо відчувати різницю між похвалою та підтримкою. Похвала – оціночна, у ній часто звучать слова "гарний/кращий", а підтримка робить акцент на зусиллях дитини. Від похвали діти починають залежати – а підтримка додає їм упевненості та сил, вона важлива і приємна, але не викликає залежності.
  • У спокійному будуванні кордонів, чіткому визначенні правил, зупинці агресії, захисті від тролінгу, проясненні ситуації.
  • У безпеці – фізичній, емоційній, кордонів особистості.
  • У контакті з авторитетом. Дитині цієї вікової категорії потрібен (окрім батьків) дорослий друг-наставник, тьютор. Але важливо пам`ятати, що якщо такий контакт раптово переривається або змінюється тональність, у дитини виникає відчуття, що її зрадили.
  • У довірі. Якщо дитина раптом в особистому контакті ділиться приватною інформацією, важливо дякувати за довіру і зберігати етику довіри.
  • У контролі. Якщо завдання є, його потрібно перевірити. Якщо правило встановлено, за його виконанням треба стежити.
  • У неупередженості. Поганих дітей не буває – є діти, яким погано.
  • У грі, можливості грати. Це – можливість зберегти контакт з творчим потенціалом.

#StopViolence



Кожну хвилину троє жінок у світі страждають від насильства. Як розпізнати та захистити себе у разі фізичного, сексуального, психологічного чи економічного насильства?
Якщо тебе:
👉 Б’ють, завдають тілесних ушкоджень (ляпасів, стусанів, штовхання, щипання, шмагання, кусання тощо) або моральних страждань
👉 Перешкоджають вільному пересуванню, переслідують, залякують, піддають небезпеці, відмовляють в наданні допомоги та лікуванні
👉 Умисно позбавляють житла, їжі, одягу, іншого майна чи коштів, документів чи можливості ними користуватись
👉 Забороняють навчатись чи працювати, або ж, навпаки, примушують до праці
👉 Словесно ображають, принижують або погрожують, переслідують, залякують
👉 Примушують до шлюбу чи нав’язують відвертий стиль поведінки/одягу
👉 Примушують до небажаних статевих стосунків
👉 Контролюють чи обмежують у контактах з друзями/родичами
Не мовчи❗️
Якщо не знаєш, як себе захистити - телефонуй на Національну «гарячу» лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації за номером 116 123 (безкоштовно з мобільного 📲) або 0 800 500 335 (зі стаціонарних 📞)

Моніторинг Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми


Дорогі колеги та колежанки!
Запрошуємо вас приєднатися до моніторингу Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми.
Якщо ви:
✔️ Працюєте у сфері протидії торгівлі людьми
✔️ Маєте досвід моніторингу державних програм
✔️ Бажаєте приєднатись до розробки рекомендацій по збору даних цієї програми.
✍️ Заповнюйте реєстраційну форму: https://goo.gl/hcfGZH та приєднуйтесь до обговорення.
Зустріч відбудеться в рамках проекту «Адвокація для покращення реагування держави та політики з протидії торгівлі людьми», який підтримується Міжнародною Організацією з Міграції та Королівством Норвегії 🇳🇴
🗓 КОЛИ: 17 липня 2018 року о 11:00
⚠️ ДЕ: м. Київ, проспект Перемоги 71/2, офіс 53.
♨️ Учасникам оплачується ПРОЇЗД та ХАРЧУВАННЯ.

Артішок Berry Fest



Мы очень долго ждали и наконец-то дождались!
7 и 8 июля у нас с Вами будет невероятный викенд!
А все потому,что все мы идем на четвертый АРТІШОК!
Это будет самый сочный,самый яркий и самый незабываемый Berry Fest!
Ягоды везде! На фудкортах и маркетах,на фотолокациях и картинах!
Вас ждут выставки искусства,новая локация Brand market от молодых дизайнеров и уютных магазинчиков,крутые детские локации и мастер классы,beer pong и стрельба из лука,две музыкальных сцены и море того,чего не увидишь просто так))
Конечно же мы будем валяться на сеновале,лежать в гамачках и кататься на качелях!
Мы ждем Вас все два дня с 10:00 до 22:00!
Вход:50 грн.
Детям до 14 лет,беременным,людям преклонного возраста и бойцам АТО вход беспллатный!
#кривойрог
#артішок
#tvorchiy_prostir

вівторок, 19 червня 2018 р.

Бесплатный вебинар «Коучинг: эффективное мышление»


Мы стали быстрее передвигаться на машинах и метро, питаться в ресторанах и дома, обрабатывать огромные данные благодаря технике. Всё высвободившееся время мы тратим на достижение результатов, но их почему-то нет. На выручку приходят методики и приёмы тайм-менеджмента, но продуктивность не всегда означает достижение цели.
Вы хотите получить результат! И в этом поможет личная эффективность. Но рассматривать её только в разрезе времени нельзя. Эффективно можно не только планировать, но ещё и мыслить. Этому вы научитесь на вебинаре «Коучинг: эффективное мышление».
На вебинаре вы разберётесь с тем, что же такое «личная эффективность». Не в общепринятом значении, а конкретно в вашем. Ведь у каждого своё понимание этого навыка или характеристики.
У вас есть всё необходимое, чтобы быть счастливым и успешным человеком. Только внутренний потенциал почему-то скрывается. На вебинаре мы обязательно попробуем выяснить, где прячутся ваши ресурсы.
Разумеется, мы не оставим в стороне многозадачность, которую все либо превозносят, либо избегают. Коснёмся целеполагания и планирования.
Вы поймёте, как эффективно мыслить, чтобы направлять свои ресурсы на получение нужного результата.
Вебинар пройдёт онлайн 20 июня в 20:00
Если внутренний голос шепчет: «Мы пробовали больше успевать, теперь давай попробуем эффективней мыслить», то зарегистрируйтесь на вебинар прямо сейчас!

понеділок, 18 червня 2018 р.

#ДеньБатька


Разом з Послом доброї волі ЮНІСЕФ Девідом Бекхемом вітаємо всіх татусів з Днем батька! Ви робите надзвичайну і найважливішу справу у вашому житті. Ця справа має величезне значення для розвитку малюків #ЗПершихДнівЖиття. Поділіться своєю батьківською порадою з молодими татусями. Публікуйте поради зі своїми фото або відео та з хештегами #ДеньБатька #ЗПершихДнівЖиття →https://www.youtube.com/watch?v=KlK2MhN0wcU

неділя, 3 червня 2018 р.

День защиты детей 2018: украинские звезды записали трогательное видео



Ежегодно 1 июня в Украине и во всем мире отмечается Международный день защиты детей, который призван привлечь внимание к защите прав ребенка.

Известные украинцы прочитали стихотворение Лины Костенко "Мій перший вірш написаний в окопі" ко Дню защиты детей. Видео размещено на YouTube ДІТИ НЕОГОЛОШЕНОЇ ВІЙНИ

К проекту присоединились народные артистки Украины Нина Матвиенко, Маричка Бурмака, Наталья Бучинская, заслуженная артистка Наталка Карпа, певицы Аня Добрыднева, Мила Нитич, музыкант и композитор Диля, группа "Авиатор", телеведущая Татьяна Гончарова, актер Виктор Андриенко, культурный деятель Влада Литовченко.