четвер, 31 жовтня 2024 р.

#Національний_тест_з_медіаграмотності💻🔐

 


Міністерство культури та стратегічних комунікацій України в рамках Глобального тижня медійної та інформаційної грамотності 2024 організував Національний тест з медіаграмотності. 

Мета цього заходу – об'єднати українців навколо теми медіаграмотності та підвищити стійкість суспільства до маніпуляцій та дезінформації. Тест складається з 25 питань, розроблених на основі актуальних проблем, з якими ми стикаємося щодня в цифровому світі.

#УС_ПТО_Дніпропетровщина

неділя, 27 жовтня 2024 р.

ВОРКШОП «ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРАКТИКИ: ВПРОВАДЖЕННЯ СТРАТЕГІЇ ЄС – ШЛЯХ ДО РЕФОРМ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ В КРИВОМУ РОЗІ»🇪🇺❤️💚








В Дніпропетровській області розпочалось програма підтримки молоді від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яку реалізує ГО «Заходи». Напрями програми включають розвиток молодіжних центрів, стажування в органах влади, програму UPSHIFT та розвиток молодіжних рад.


26.10.24 лідери учнівського самоврядування ДНЗ #інгулецький_професійний_ліцей Кіра ЧЕРНИШ та Ілля ГЕБЕРТ взяли участь у воркшопі «Європейські практики: Впровадження Стратегії ЄС – Шлях до Реформ молодіжної політики в Кривому Розі».


На зустріч були запрошені та доповідали Владислав ЯЦУН, директор департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, Jagoda Włoch (Ягода ВЛОХ), представниця управління молодіжної політики адміністрації міста Люблін, Сергій МІЛЮТІН, заступник міського голови Кривого Рогу, віце-президент Асамблеї європейських регіонів, Катерина ПОЛІТИЦЬКА, менеджерка Офісу «Львів - молодіжна столиця Європи 2025», Світлана ЛАВРЕНКО, директор департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради, Оксана НЕТРЕБЕНКО, тренерка програми «Молодіжний працівник», Вікторія ПОЛІЩУК, тренерка Ради Європи.


Обговорювалися питання:

📌Стратегія ЄС у молодіжній політиці;

📌Досвід українських міст у впровадженні молодіжних стратегій;

📌Формування нової концепції молодіжної політики в Кривому Розі;

📌Створення крос-функціональної команди для розвитку молоді.


#unicef

#молодіжка_ІПЛ

#УС_ПТО_Дніпропетровщина

#Ювілеї_Події_ПТО_Дніпропетровщина

субота, 5 жовтня 2024 р.

ЦИКЛ ВЕБІНАРІВ «СТІЙКІСТЬ ГРОМАДИ»

 


Цикл вебінарів створено у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» — ініціативи першої леді Олени Зеленської. Проєкт реалізовано за підтримки Бюро ВООЗ в Україні. Аналітична підтримка — Координаційний центр з психічного здоров'я КМУ, технічна — ГО «Безбар’єрність».

Цикл вебінарів створено з метою висвітлення питань, присвячених психічному здоров’ю та психосоціальній підтримці (далі — ПЗПСП) в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема, війни. 

У відеозаписах 4-х вебінарів ви дізнаєтеся таке ↓ 

Що означає поняття «стійкість» та чому воно важливе для кожного з нас?
В чому саме виявляється стійкість людини, організації, громади? Як розбудовувати стійкість на всіх рівнях?
Чому ментальне здоров’я безпосередньо стосується стійкості громади? Які особливості організації програм й послуг у сфері ПЗПСП в умовах війни?
Яким чином здійснюється міжгалузева й міжвідомча взаємодія щодо організації підтримки ментального здоров’я в умовах війни та як вона впливає на зміцнення стійкості людини, громади? Які інструменти для цього використовують на практиці?
Ведуча вебінарів — Оксана Бойко, докторка філософії (PhD) з соціальної роботи, кандидатка педагогічних наук, доцентка, керівник магістерської програми, завідувачка кафедри Школа соціальної роботи ім. проф. В.І.Полтавця Національного Університету «Києво-Могилянська академія».

пʼятниця, 4 жовтня 2024 р.

Освітній курс «Плекання стійкості фахівців, які задіяні у наданні послуг із ПЗПСП»


 Координаційний центр з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України провів дослідження, у межах якого опитав майже 5 тисяч надавачів послуг у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП). 

Було з'ясовано, що фахівці, які безпосередньо працюють з дітьми, ВПО та коморбідними станами, мають нижчу якість професійного життя, що супроводжується симптомами вигорання та вторинного травматичного стресу.

Так з’явився проєкт, метою якого стало зібрати на одному ресурсі — платформі «Ти як?» — доказову інформацію для фахівців, яка сприяла би підвищенню якості їхнього професійного життя. Освітній курс отримав назву «Плекання стійкості фахівців, які задіяні у наданні послуг із ПЗПСП»

Саме тут знайдуться відповіді на всі «болючі» питання — від піклування про себе до реагування на гострий стрес та підтримки людини у горюванні. 

Проєкт реалізовано у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» — ініціативи першої леді Олени Зеленської — за підтримки Бюро ВООЗ в Україні. Аналітична та експертна підтримка — Координаційний центр з психічного здоров'я Кабінету Міністрів України. Технічна підтримка, проведення онлайн-опитування та зйомка відеолекцій — громадська організація «Безбар’єрність».


TEACHER.PRO ВІД ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ»🧡🖤



В рамках реалізації плану  спільних  дій НМЦ ПТО у Дніпропетровській області та ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», плану роботи Центру кар'єрних послуг та підприємницької діяльності «Я - ПРОФІ», з метою підвищення професійної компетентності педагогів та ознайомлення з передовими прийомами виробництва заступниця директора з навчально-виробничої роботи Наталя РУДКОВСЬКА, заступниця директора з навчально-виховної роботи Дар'я МОСКАЛЮК та бібліотекар ДНЗ #інгулецький_професійний_ліцей Леся МОТОРНА взяли участь у виробничій екскурсії-практикумі «Teacher PRO».


Педагоги-учасники мали можливість ознайомитись з роботою ливарно-механічного заводу, тренінг-центру, обмінялися досвідом з фахівцями про технологічний процес, обслуговування та ремонт обладнання ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Набуття сучасних знань в галузі промисловості викладачами є вимогою сучасності і основою  для підготовки конкурентноздатних випускників ЗП(ПТ)О, яких так чекають на підприємствах міста. 

Всі учасники виробничої екскурсії отримали сертифікати  ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».